КОШНИЧКА

0 артикла

Aquaking 2L - пулверизатор

Цена: 480.00ден
  • Код:
    1204
  • Тежина:
    0.300 кг

Овој 2-литарски Aquaking распрскувач со целосно отстранлив врв овозможува мешање на растворите без потреба од посебен сад за мешање.

Произведува убава магла која ги покрива многу растенија - исто така е исклучително удобна за прскање на двете страни на листовите, особено за борба со пајаците.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Aquaking 2L - пулверизатор или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови