КОШНИЧКА

0 артикла

Aquaking 5L - пулверизатор

Цена: 1,380.00ден
  • Код:
    1203
  • Тежина:
    0.300 кг

Овој 5-литарски Aquaking со целосно отстранлив врв овозможува мешање на раствори без потреба од посебен сад за мешање.

 

Произведува убава магла која покрива многу растенија - исто така е исклучително удобна за прскање на двете страни на листовите, особено за борба со пајаците.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови

Нови продукти