КОШНИЧКА

0 артикла

Запалка "Зомби"

Цена: 65.00ден
  • Код:
    1201
  • Тежина:
    0.010 кг

ЗАПАЛКА ТИП  CLIPPER

 

Особеното кај овие запалки е што пламенот се зголемува при навалувањето под агол - особено удобни за загревање на бонгови и лулиња.Со подвижен камен за палење, кој може да служи при завиткување со ливчиња, со двоен капацитет за содржина на гас, исклучително долготрајна, можност за полнење, и безбедна - изработена од цврст материјал. Природокомпатибилен производ: содржи најчист гас, ниско влијание врз животната средина.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Запалка "Зомби" или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови