КОШНИЧКА

0 артикла

Бамбус стапчиња 120см

Цена: 25.00ден
  • Код:
    1199
  • Тежина:
    0.010 кг

Бамбус стапчиња за поддршка на цвеќе и други ниски растенија.

Добар квалитет постигнат преку претходно сортирање. 

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Бамбус стапчиња 120см или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови