КОШНИЧКА

0 артикла
Дома КЛОНИРАЊЕ/ВКОРЕНУВАЊЕ ГРЕЈАЧИ ЗА ПРОПАГАТОРИ Root it HeatMat SMALL 25cmx35cm - подлога за греење

Root it HeatMat SMALL 25cmx35cm - подлога за греење

Цена: 2,560.00ден
  • Код:
    1177
  • Тежина:
    0.500 кг

Root it Heat Mat LARGE нудат греење и не создаваат грејни точки со својот сложен модел и тенка жица; ќе најдете инструкции отпечатени на самата подлога, па тие никогаш не би можеле да бидат изгубени

 

- Забрзува ртење на исечоци и семиња за неколку дена

- Се загрева коренот зона со 5.5-11˚C над температурата во околната средина

- Целосно водоотпорен и издржлив

 

Со размер 40х120

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Root it HeatMat SMALL 25cmx35cm - подлога за греење или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови