КОШНИЧКА

0 артикла
Дома УНИШТУВАЧИ НА МИРИСИ TRIPLE E SCENT Lavender Fields Strong 3L - ароматизер за јаки миризби

Lavender Fields Strong 3L - ароматизер за јаки миризби

Цена: 2,420.00ден
  • Код:
    1152
  • Тежина:
    3.200 кг

Triple E Scent се состои од многу различни ароми врз основа на природни состојки и селективно се селектираат врз основа на природни супстанции кои исто така се целосно биоразградливи!

 

Суровините што се користат во природата не се штетни за луѓето. Triple E Scent ги неутрализира мирисите со маскирање на миризливи молекули, и тие постојано се борат со нив. Лаванда Полиња Силно ги неутрализира мирисите со силна и пријатна лаванда арома.

 

 

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Lavender Fields Strong 3L - ароматизер за јаки миризби или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Начин на употреба: Отворете го капакот и ставете го во просторијата каде што изворот на мирис се наоѓа или надвор, ако сакате да го неутрализирате остатокот од мириси.

Нашите водечки брендови

Нови продукти