КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ЃУБРИВА BIOBIZZ Biobizz Try Pack Stimulant

Biobizz Try Pack Stimulant

Цена: 1,555.00ден
  • Код:
    1141
  • Тежина:
    1.000 кг

Збир на потребни стимулатори за животниот циклус на растението - доволно за 1-4 растенија

Комплетот содржи:

- Root Juice 250ml - производ кој го стимулира растот на кореновиот систем, со хранење и развој на корисна микрофлора во почвата. Го забрзува внесувањето на ѓубрива, правејќи растенија отпорни на оплодување. 

- Top Max 250ml органски стимулатор за цветање содржи комбинација од флуво и хумусни киселини (олеснување на апсорпцијата на хранливи материи), природни растителни хормони, амино киселини и витамини.

- Alg-A-Mic 250ml - органски производ за повеќе виталност и издржливост. Тоа е во основа екстракт од морските алги со висока содржина на микроелементи, хормони, аминокиселини и витамини од растително потекло.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Biobizz Try Pack Stimulant или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови