КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ЃУБРИВА BIOBIZZ Biobizz Try Pack Outdoor

Biobizz Try Pack Outdoor

Цена: 850.00ден
  • Код:
    1140
  • Тежина:
    1.000 кг

Мини старт-пакет за одгледување на отворено од Biobizz доволно за 1 до 4 растенија

Пакетот содржи:

- Fish Mix 250ml - 100% органски производ за енергичен и богат раст за време на вегетативната фаза и за исхрана за време на цветањето

- Bio Bloom 250ml- ѓубриво за фазата на цветење, ниска содржина на азот и оптимална количина на фосфор и калиум за големи и густи цветови. 

- Top Max 250mlоргански стимулатор за цветање содржи комбинација на флуво и хумусни киселини (олеснување на апсорпцијата на хранливи материи), природни хормони на растенијата, амино киселини и витамини.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Biobizz Try Pack Outdoor или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови