КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ЃУБРИВА BIOBIZZ Biobizz Try Pack Indoor

Biobizz Try Pack Indoor

Цена: 850.00ден
  • Код:
    1139
  • Тежина:
    1.000 кг

Мини старт-пакет за одгледување во затворен простор од Biobizz доволно за 1-4 растенија

Пакетот содржи:

- Bio Grow 250ml 100% органски производ за енергичен и богат раст за време на вегетативната фаза и за исхрана за време на цветањето

- Bio Bloom 250ml - ѓубриво за фазата на цветење, ниска содржина на азот и оптимална количина на фосфор и калиум за големи и густи цветови. 

- Top Max 250ml - органски стимулатор за цветање содржи комбинација на фулво и хумусни киселини (олеснување на апсорпцијата на хранливи материи), природни хормони на растенијата, амино киселини и витамини.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови