КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ПОДАРОЦИ ВАПОРАИЗЕРИ Џебен вапораизер 27cm

Џебен вапораизер 27cm

Цена: 520.00ден
  • Код:
    1135
  • Тежина:
    0.010 кг

Една евтина алтернатива како добра замена за поскапите Вапораизери.

 

Изработено од стакло отпорно на топлина. Избраниот тутун/билкi се ситнат и се насипуваат во отворот. Долниот дел од цевката се загрева се додека не се појави блага пареа, тогаш греењето мора да се запре за да се избегне излегувањето на чад. Не е погоден за испарување на течност!

Висина: 27cm

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Џебен вапораизер 27cm или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нови продукти

Нашите водечки брендови