КОШНИЧКА

0 артикла

Резервоар AutoPot FlexiTank 100L

Цена: 4,115.00ден
  • Код:
    1134
  • Тежина:
    2.000 кг

AutoPot 100 Flexitank е резервоар за складирање на вода.

Не ви се потребни алатки за монтажа, компактен и лесен за носење, потребни се минути за да се собере. Не може да биде полесно од тоа. За разлика од другите конзерви и резервоари, резервоарот AutoPot Flexi може да се преклопи и повлече кога не е во употреба!

 

Вклучува:

- 1 резервоар
- 1 х 16 mm конектор 
- 5 фиксни шини 
- 1 х 16 mm канелка
- Размер: 74 х 18 х 13 см 
- Пакување: 73,5 х 18 х 12,5 см 
- H = 75 см - ø 43 сантиметри
  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Резервоар AutoPot FlexiTank 100L или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови