КОШНИЧКА

0 артикла

Резервоар AutoPot FlexiTank 225L

Цена: 5,500.00ден
  • Код:
    1133
  • Тежина:
    2.710 кг

AutoPot 100 Flexitank е резервоар за складирање на вода.

 

Не ви се потребни алатки за монтажа, компактен и лесен за носење, потребни се минути за да се собере. Не може да биде полесно од тоа. За разлика од другите конзерви и резервоари, резервоарот AutoPot Flexi може да се преклопи и повлече кога не е во употреба!

 

Вклучува:

- 1 резервоар
- 1 х 16 mm конектор 
- 6 фиксни шини 
- 1 х 16 mm канелка
- Размер: 80 х 18 х 13 см 
- Пакување: 78,5 x 18 x 12,5см 
- H = 81 см - ø 63,5 сантиметр
 

Инструкции и видео

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Резервоар AutoPot FlexiTank 225L или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови