КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ЃУБРИВА ADVANCED NUTRIENTS ОСНОВНИ ЃУБРИВА Iguana Juice Bloom 5L - органско ѓубриво за цветање

Iguana Juice Bloom 5L - органско ѓубриво за цветање

Цена: 4,700.00ден
  • Код:
    1112
  • Тежина:
    5.500 кг

 

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Iguana Juice Bloom 5L - органско ѓубриво за цветање или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови