КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ТЕРМО - ХИДРО МЕТРИ Дигитален термо-хидро метар

Дигитален термо-хидро метар

Цена: 1,570.00ден
  • Код:
    106
  • Тежина:
    0.500 кг

Влажноста и температурата се два важни фактори за контрола на одгледување во затворен простор. 

 

Термо-хидрометрите се уреди за комбинирано мерење на температурата и влажноста - два фактори чии вредности се важни за мониторирање во просторијата за одгледување.

Со овој дигитален Термо-хидрометар со надворешен сензор, може да се следи температурата на две различни точки во просторијата за одгледување истовремено. 

Со минимална и максимална меморија. 

Размери: 11cm х 7cm 

  • Нарачај за 1,500.00ден + Купете Дигитален термо-хидро метар или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нови продукти

Нашите водечки брендови