КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ВЕНТИЛАЦИЈА ЦИРКУЛАЦИОНИ ВЕНТИЛАТОРИ Fan Line - вентилатор за циркулација на воздухот

Fan Line - вентилатор за циркулација на воздухот

Цена: 3,460.00ден
 • Код:
  1094
 • Тежина:
  4.000 кг

Тивок вентилатор со далечински управувач за подобра циркулација на воздухот во просторијата за одгледување.

 

 • 3 брзини

 • Напон: 230V

 • Фреквенција: 50Hz

 • Материјал: метал и пластика

 • моќност 50W

 • дијаметар 40cm

 

 

Свежиот воздух е ваш пријател! Секоја соба за одгледување (indoor) мора да има добро дизајниран систем за вентилација. За вашата култура да биде со добар квалитет, треба да размислите за добро прочистување на воздухот како и внесување свеж воздух во просторијата.

Целта на циркулационите вентилатори е да го циркулираат воздухот во просториите за одгледување, со што ќе се обезбеди движење на свеж воздух и негова добра размена.

 • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Fan Line - вентилатор за циркулација на воздухот или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови