КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ВЕНТИЛАЦИЈА ЦИРКУЛАЦИОНИ ВЕНТИЛАТОРИ Vloerventilator Prof 46 см - вентилатор за циркулација на воздух

Vloerventilator Prof 46 см - вентилатор за циркулација на воздух

Цена: 4,490.00ден
  • Код:
    1093
  • Тежина:
    5.100 кг

Циркулационен вентилатор, може да биде наместен на подот во вашата просторија каде одгледувате растенија во затворен простор. Со тело од нерѓосувачки челик, 3 брзини и 120W моќност, вентилаторот Brons е идеално решение за добрата циркулациja во местата за одгледување на повеќе растенија. Перките се изработени од висококвалитетен хром.

 

  • Дијаметар: 46см.

  • Фреквенција: 50Hz

  • Напон: 230V

 

 

Свежиот воздух е ваш пријател! Секоја соба за одгледување (indoor) мора да има добро дизајниран систем за вентилација. За вашата култура да биде со добар квалитет, треба да размислите за добро прочистување на воздухот како и внесување свеж воздух во просторијата.

Целта на циркулационите вентилатори е да го циркулираат воздухот во просториите за одгледување, со што ќе се обезбеди движење на свеж воздух и негова добра размена.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Vloerventilator Prof 46 см - вентилатор за циркулација на воздух или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови