КОШНИЧКА

0 артикла

Top Vapor VP160

Цена: 3,800.00ден
  • Код:
    1088
  • Тежина:
    0.600 кг

Лесен, компактен испарувач со елегантна постава - дрво

 

Лесен за употреба и конфигурирање, благодарение на својот дигитален LCD дисплеј, кој дозволува на корисниците лесно ракување со температурните подесувања. 

 
Карактеристики:
 
 
- 1 година гаранција.
- Температурен регулатор.
- Дигитален дисплеј за температура.
- Цврст дисплеј од инженерска пластика.
- Керамичко затоплување
- Заменлива стаклена цевка на затоплување
- Надворешен осигурувач
- Професионален
- Без пареа, без дим. Уживајте во свежите, исполнети со арома испарувања, кои ги штедат вашите бели дробови и ум.
- Медицински цевки
- Red, Blue светлина.
- Лесен за употреба.

Видео инструкции (Англиски)

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови