КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ЃУБРИВА ADVANCED NUTRIENTS Комплет "Вегетација - Sensi"

Комплет "Вегетација - Sensi"

Цена: 4,910.00ден
  • Код:
    1081
  • Тежина:
    3.750 кг

Комплетот "Вегетација - Sensi" ги содржи сите потребни ѓубрива за да ги задоволи потребите на растенијата за време на периодот на раст.

 

Комплетот вклучува:

 

Sensi Grow A+B 1L - Основни ѓубрива за раст. Вашите растенија ги користат состојките Sensi Grow од кои резултатот е брз раст, богато зеленило и здрава структура!

 

В-52 1L- супер енергија за вашите растенија! Содржи витамин B-1, хумусни киселини, алги и други состојки за интензивен раст на растенијата, дури и под стресни растечки услови. B-52 го стимулира растот на корените, со што се овозможува апсорпција на хранливи материи и микроелементи. 

 

Voodoo juice 250ml - Содржат 6 видови на корисни бактерии, кои ги зголемуваат виталните функции на растението и пред сè, ја зголемуваат корената маса. 

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Комплет "Вегетација - Sensi" или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Апликација:

Sensi Grow A+B: 4ml/L за време на првите 4 недели

B-52: 2ml/L за време на првите 4 недели

Voodoo juice: 2ml/L за време на првите 2 недели.

Нашите водечки брендови