КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ПУМПИ ВОЗДУШНИ ПУМПИ И КОМПРЕСОРИ Hailea ACO - 308 - вoздушен компресор

Hailea ACO - 308 - вoздушен компресор

Цена: 2,900.00ден
  • Код:
    1075
  • Тежина:
    1.400 кг

Вoздушен компресор сo сребрен корпус за подобро распределување на топлината.

 

Цилиндарот и клипот се направени од нов тип SF3 материјал кој помага при помала потрошувачка на енергија, подобра компресија и почист воздух. Овој комплет вклучува: излез за метално црево; цевка со внатрешен дијаметар 6mm; пластична спојница со дијаметар од 6mm со 6 излези, метална спојница со дијамтер од 6mm со 6 излези

Карактеристики:

- Проток: 45L/min , 2700L/h
- Притисок: >0.018Mpa
- Моќност: 22W
- Влезен напон: 220-240V 50Hz
- Дијаметар на излезот: 6mm
- Шум: <60dB
- Размер: 159x90x95mm

 

Воздушните пумпи и компресорите наоѓаат многу апликации.Тие се погодни за поврзување со аерициони камења за да се засити работниот раствор со кислород, за аквариуми и многу повеќе.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Hailea ACO - 308 - вoздушен компресор или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови