КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ПУМПИ ВОЗДУШНИ ПУМПИ И КОМПРЕСОРИ Hailea ACO - 328 - вoздушен компресор

Hailea ACO - 328 - вoздушен компресор

Цена: 3,940.00ден
  • Код:
    1074
  • Тежина:
    2.200 кг

Вoздушен компресор сo сребрен корпус за подобро распределување на топлината.

 

Цилиндарот и клипот се направени од нов тип SF3 материјал кој помага при помала потрошувачка на енергија, подобра компресија и почист воздух. Овој комплет вклучува: излез за метално црево; цевка со внатрешен дијаметар 6mm; пластична спојница со 6 излеза со дијаметар од 6mm; метална спојница со 8 излези со дијаметар од 6mm.

Карактеристики:

- Проток: 70L/min 4200 L/h
- Притисок: >0.03Mpa
- Моќност: 50W
- Влезен напон: 220-240V 50Hz
- Дијаметар на излезот: 6mm
- Шум: <60dB
- Размер: 199x108x133mm

 

Воздушните пумпи и компресорите наоѓаат многу апликации.Тие се погодни за поврзување со аерициони камења за да се засити работниот раствор со кислород, за аквариуми и многу повеќе.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Hailea ACO - 328 - вoздушен компресор или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови