КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ПУМПИ ВОЗДУШНИ ПУМПИ И КОМПРЕСОРИ HAILEA ACO - 9610 - воздушна пумпа

HAILEA ACO - 9610 - воздушна пумпа

Цена: 1,570.00ден
  • Код:
    1072
  • Тежина:
    1.300 кг

Двоен систем за пригушување на буката за пониски нивоа на бучава.

 

Двојно подобра компресија и сосема водоотпорна! Високо КПД, мала потрошувачка на енергија - создадена за трајна употреба.

Карактеристики:

- Напон: 10L/min
- Притисок: >0.015Mpa
- Моќност: 10W
- Влезен напон: 220-240V 50Hz
- Дијаметар на излезот: 4mm
- Гласност: <45dB
- Размер: 150x100x220mm
 

Воздушните пумпи и компресорите наоѓаат многу апликации.Тие се погодни за поврзување со аерициони камења за да се засити работниот раствор со кислород, за аквариуми и многу повеќе.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете HAILEA ACO - 9610 - воздушна пумпа или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови