КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ПУМПИ ВОЗДУШНИ ПУМПИ И КОМПРЕСОРИ HAILEA ACO - 9602 - воздушна пумпа

HAILEA ACO - 9602 - воздушна пумпа

Цена: 1,020.00ден
  • Код:
    1071
  • Тежина:
    0.621 кг

Супер-тивка воздушна пумпа. Високо квалитетен шумозагушител КПД со ниска потрошувачка на енергија изградена за продолжена употреба.

 

Одличен за заситување со кислород во резервоарот, аквариумот, хидропонски систем.

Карактеристики: 

- Напон: 7,2L/min
- Притисок: >0.012Mpa
- Моќност: 5W
- Влезен напон: 220-240V 50Hz
- Дијаметар на излезот: 4mm
- Гласност: <40dB
- Размер: 126x84x185mm

Воздушните пумпи и компресорите наоѓаат многу апликации.Тие се погодни за поврзување со аерициони камења за да се засити работниот раствор со кислород, за аквариуми и многу повеќе.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете HAILEA ACO - 9602 - воздушна пумпа или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови