КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ПУМПИ ВОЗДУШНИ ПУМПИ И КОМПРЕСОРИ HAILEA ACO - 9810 - воздушна пумпа

HAILEA ACO - 9810 - воздушна пумпа

Цена: 3,770.00ден
  • Код:
    1069
  • Тежина:
    4.100 кг

Двоен систем за шумозагушување за пониски нивоа на бучава.

 

Двојна подобра компресија и целосно водоотпорна! Висока ефикасност, ниска потрошувачка на енергија - наменета за продолжена употреба. Комплет вклучува:  пластичен спојник со 6 излеза со дијаметар од 6mm.

Карактеристики:

- Напон: 30L/min = \1800L/h
- Притисок: >0.025Mpa
- Моќност 25W
- Влезен напон: 220-240V 50Hz
- Дијаметар на излезот: 9mm
- Шум: <40dB
- Размер: 208x160x166mm

 

Воздушните пумпи и компресорите наоѓаат многу апликации.Тие се погодни за поврзување со аерициони камења за да се засити работниот раствор со кислород, за аквариуми и многу повеќе.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете HAILEA ACO - 9810 - воздушна пумпа или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови