КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ПУМПИ ВОЗДУШНИ ПУМПИ И КОМПРЕСОРИ HAILEA ACO - 9820 - воздушна пумпа

HAILEA ACO - 9820 - воздушна пумпа

Цена: 5,500.00ден
  • Код:
    1068
  • Тежина:
    5.600 кг

Двоен систем за шумозагушување за пониски нивоа на бучава.

 

Двојна подобра компресија и целосно водоотпорна! Висока ефикасност, ниска потрошувачка на енергија - наменета за долгорочна употреба. Комплетот вклучува: 10-насочен пластичен спојник со дијаметар од 6mm.

Карактеристики:

- Проток: 60L/min = 3600L/h
- Притисок: >0.3Mpa
- Моќност: 35W
- Влезен напон: 220-240V 50Hz
- Дијаметар на излезот: 9mm
- Шум: <40dB
- Размер: 243x186x201mm

 

Воздушните пумпи и компресорите наоѓаат многу апликации.Тие се погодни за поврзување со аерициони камења за да се засити работниот раствор со кислород, за аквариуми и многу повеќе.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете HAILEA ACO - 9820 - воздушна пумпа или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови