КОШНИЧКА

0 артикла

Leaf Kleen Pro - градинарски ножици

Цена: 410.00ден
  • Код:
    1065
  • Тежина:
    0.200 кг

Leaf Kleen Pro Клиперс, идеални за резници и подрежување на вашите растенија!

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Leaf Kleen Pro - градинарски ножици или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови